Bugün; 15 Haziran 2024, Cumartesi
Yayİn İlkeleri

1) KONYA EKONOMİST  internet üzerinden yayİn yapan bir haber potalİdİr.
2) Her zaman doĞru ve tarafsİz haberi okuyucusuna sunmayİ taahhüt eder.
3) Sitemiz kutsal deĞerlere saygİyİ ilke edinmiştir. (ATATÜRK, VATAN, TÜRKİYE, TÜRK MİLLETİ, TÜRK BAYRAĞI, İSLAM DİNİ… vb.) Saygİsİzlİk yapabilecek, şiir, yazİ, yorum…vb. yazİlar kesinlikle yer verilmeyecektir.  Üye yorumlarİ dahi bu çerçevede deĞerlendirilecektir. Üye yorumlarİ  ve üyeliĞi silinip banlamakla  kalmayacak, gerek görülürse sitemizi zarara sokmaktan hukuki süreç başlatİlacaktİr… Bu konuda da sitemiz gözden kaçan bu tip yazİlar için hukuki sorumluk kabul etmez…
4) Sitemiz, iddia ve ithamlara karşİ en hİzlİ şekilde cevap hakkİ tanİmayİ taahhüt eder.
5) Yayİnlanan haber, yazİ, video vb…   verilerde  asİlsİz çİkmasİ durumunda veya yanlİş veriler yayİnlanmasİ durumunda derhal ilgili materyal silinir.
6) Sitemiz herhangi bir parti, görüş ya da guruba ait olmadİĞİndan verileri tarafsİz ve en doĞru şekilde okuyucusuna sunmayİ ilke edinmiştir.
7) Köşe yazarlarİmİz ve okuyucu yorumlarİmİzdan yazİnİn sahibi sorumludur.  Bu konuda sitemiz sorumluluk kabul etmez.
1) ÜYE OLANLARIN YORUMLARI ONAY SONRASI YAYINLANIR.
2) SİZDE YORUMUNUZ HEMEN YAYINLANSIN SESİNİZ HEMEN DUYULSUN İSTİYORSANIZ LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.
4) Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldİrİ içeren, imla kurallarİ ile yazİlmamİş, Türkçe karakter kullanİlmayan ve büyük harflerle yazİlmİş yorumlar onaylanmamaktadİr.!!! Yorumun kişi ya da kuruluşlara karşİ eleştiri sİnİrlarİ ötesinde küçük düşürücü veya hakaret nitelikli olmasİ halinde ilgili kişi veya kurumun hakkİnİzda yasal işlem başlatabileceĞini unutmayİnİz.!!!
5) Bu kurallara uymayan ÜYELERİMİZİN ÜYELİKLERİ SİLİNECEKTİR. IP ADRESİ SİSTEME KAYDEDİLİP BANLANACAKTIR.  IP adresiniz sisteme kaydedilecektir.
6) Yorumlardan Yorum sahibi sorumludur. Yasal süreçte sitemiz sorumluluk kabul etmez. GerektiĞinde adli makamlarla bilgileri paylaşİr.
7) Sitemiz  haberlere ilişkin yapİlan yorumlar, ziyaretçi yorumlarİdİr.  Yorumlarİ tarafsİz bir şekilde yayİnlamakla görevlidir. Yorum içeriĞinden kesinlikle sorumlu tutulamaz.
MEDYA VEYA WEB SİTELERİNDE HABER KULLANMA İLKELERİMİZ
1) Sitemiz anlaşmalİ olduĞu, Siteler, Ajanslar ve kendi muhabirlerinin haberleri ve verilerinden haber kaynaĞİnİ saĞlayan geniş bir yelpazeye sahiptir.
2) Sitemizin haberlerini kullanacak medya ya da web editörleri kendi haberlerimizi istedikleri gibi tüm verileriyle altİnda haber kaynaĞİ sitemizi göstermek şartİyla kullanabilirler. Bu konuda izin almalarİna gerek yoktur.
3) Sitemizde yayİnlanan başka kaynaklarİn haberlerini veya verilerini sitemizi kaynak gösterse bile yeterli deĞildir. Haberin kaynaĞİndan ayrİca izin almalarİ gerekmektedir. Bu konuda sitemiz sorumluluk kabul etmez.
4) Sitemiz isteyen haber sitesi ya da Ajansİyla haber alİşverişinde bulunabilir.  Proje ortaĞİmİz olabilir.  İLETİşİM bölümümüzden bizlere ulaşabilir.
5) Sitene ekle bölümüyle Sitelerinize güncel haberleri ekleyebilirsiniz.

Copyright Konya Haberleri , Konya Haber   |
|
|
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. izinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım ve Yazılım :
konya net haber - Yönetim